Wersje językowe
Producenci
Jak dbać o skórę po lecie? Sprawdź, o czym należy pamiętać + KONKURS 28
Jak dbać o skórę po lecie? Sprawdź, o czym należy pamiętać + KONKURS

Czy Ty też masz wrażenie, że jesteś ładowana słońcem? Promienie słoneczne i błękitne, bezchmurne niebo działa pozytywnie na większość z nas. A to słońce ma dobry wpływ na nasze zdrowie, ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy odpowiednio je sobie dawkujemy. Trzeba pamiętać, że zbyt intensywne wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych sprawia, że nasza skóra może być przesuszona. Właśnie dlatego po wakacjach trzeba szczególnie o nią zadbać. Jak dbać o skórę po lecie? O czym należy pamiętać? Przeczytaj!

Jak dbać o skórę po lecie?

Zaopatrz się w całą gamę nawilżających kosmetyków i stosuj je bardzo regularnie. Niech to nie będzie tylko balsam, ale też masło do ciała, które potrafi w znacznym stopniu nawilżyć skórę, a także zregenerować zniszczony naskórek. Taka maślano balsamowa kuracja jest bardzo przyjemna, bo nie tylko pozostawia wspaniały efekt, ale też rozpieszcza nasze zmysły. Wystarczy tylko wybrać ulubiony zapach i można się nim rozkoszować przez większość dnia i nocy.

Przesuszona skóra, która przez całe lato była wystawiana na słońce, powinna być również złuszczana. Warto wówczas zrobić sobie peeling enzymatyczny, a osoby o mniej wrażliwej, za to wymagającej cerze,  mogą skorzystać z opcji złuszczania za pomocą kwasów. Dzięki tym zabiegom uda się pozbyć całego martwego naskórka i będzie można przejść do kolejnych kroków pielęgnacji.

Gdy nasza skóra będzie już złuszczona i nawilżona, pora pomyśleć o odżywieniu. I tutaj ważna informacja: Nie potrzeba wielu produktów i to stosowanych jednocześnie, by dobrze odżywić skórę. Wystarczy dobry balsam, serum i regularne ich używanie, by szybko zauważyć pożądane efekty.

Następnie trzeba zająć się wygładzeniem. Wiele osób, które zastanawiają się jak dbać o skórę po lecie, często zapomina o tym jakże istotnym kroku. Po wszystkich opisanych wcześniej zabiegach, skóra prezentuje się doskonale i wiele osób przez to postanawia osiąść na laurach. A przecież są takie zniszczenia spowodowane słońcem, których na pierwszy rzut oka może nie być widać. Aby dobrze wygładzić skórę i zapobiec tym samym powstawaniu zmarszczek po lecie, warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Te zabiegi są zwykle zupełnie nieinwazyjne.

Na koniec, warto też pamiętać o tym, żeby po prostu zdrowo żyć. Zrezygnuj z alkoholu i tytoniu, albo przynajmniej ogranicz ich spożywanie. Pij dużo wody, zdrowo się odżywiaj. To wszystko pomoże Ci zadbać o kondycję Twojej skóry i to nie tylko po lecie.

My, zachęcamy również do korzystania z naszych maseczek! Możecie je oczywiście kupić w naszym sklepie, ale chcemy też dać Wam możliwość ich wygrania . Konkursowe zestawy dostępne są u nas w 4 opcjach. A co zrobić, żeby móc zgarnąć jeden z takich zestawów?

Napiszcie w komentarzu, pod tym artykułem, jakie są Wasze sposoby na to, by zadbać o skórę po lecie. Prócz odpowiedzi, koniecznie zostawcie też swojego maila.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 24 sierpnia WŁĄCZNIE, a wyniki zostaną podane w tym poście, do 1 września. Wygrywają aż 3 osoby. Każda po jednym, wybranym zestawie z grafiki poniżej.

 jak dbasz o skórę po lecie

 

EDIT: WYNIKI KONKURSU!

 

Postanowiliśmy nagrodzić:

 Aleksandrę Filipowską

Hannę Głowa

Dorotę Kalinowską

 

GRATULUJEMY!

Prosimy wszystkie Panie o kontakt na maila: sklep@key-c.eu. W tytule maila proszę wpisać: KONKURS, natomiast w treści dane  do wysyłki nagrody, a także wybór wariantu. Na wiadomości czekamy do 2 września.

 

 

REGULAMIN:

1.Organizatorem konkursu: „Jak zadbać o skórę po lecie?” (zwanego w dalszej części niniejszego Regulaminu „Konkursem”) i jednocześnie podmiotem odpowiedzialnym za jego zrealizowanie jest KEY COSMETIC CO LIMITED z siedzibą w Irlandii (adres siedziby: Unit H3, Block H, Centre Point Business Park, Dublin 12 i adres do korespondencji: ul. Graniczna 8C, 54-610 Wrocław), wpisaną do irlandzkiego rejestru działalności gospodarczej pod numerem 621664, posiadającą numer VAT: PL8943141267 oraz adres poczty elektronicznej: sklep@key-c.eu. (dalej: Organizator).
2. Fundatorem Nagród jest Organizator.
3. Informacje przekazane przez Uczestnika Konkursu będą wykorzystane w celu przeprowadzenia Konkursu przez Organizatora, na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r poz. 922 z późn. zm.). Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne. Uczestnik przed przystąpieniem do Konkursu powinien zapoznać się z Regulaminem.
4. Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnicy).

UCZESTNICTWO W KONKURSIE

1.Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu.
2. Uczestnikami Konkursu mogą być tylko osoby fizyczne, mające miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskie, które:
a. dodadzą Zadanie Konkursowe zgodne z tematem Konkursu (dalej: Praca Konkursowa) w miejscu wskazanym przez Organizatora.
b. akceptują niniejszy Regulamin poprzez dodanie Pracy Konkursowej
3. Osoby nie posiadające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w Konkursie pod warunkiem uzyskania pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego na uczestnictwo w Konkursie. Brak spełnienia tego warunku skutkuje zdyskwalifikowaniem Uczestnika z Konkursu, a prawo do Nagrody zostanie cofnięte.
4. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, Fundatora oraz agencji reklamowych, public relations, domów mediowych i innych firm współpracujących z Organizatorem oraz Fundatorem w ramach niniejszego Konkursu. W Konkursie nie mogą również brać udziału członkowie najbliższych rodzin osób, o których mowa powyżej (tj. ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo).
5. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nim związanych, w tym także prawa do żądania wydania Nagrody, nie można przenosić na inne osoby i podmioty.

ZASADY KONKURSU

1.Konkurs rozpoczyna się 17 sierpnia i trwa do 24 sierpnia do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi do 1 września.
2. Przedmiotem Konkursu jest dodanie przez Uczestnika zadania, które polega na opisaniu  własnych sposobów na to jak dbać o skórę po lecie.
3. Każdy z Uczestników może zgłosić do Konkursu TYLKO JEDNĄ Pracę Konkursową, Uczestnik może zdobyć tylko jedną Nagrodę podczas trwania Konkursu. Prace Konkursowe dodane po zakończeniu Konkursu nie będą brane pod uwagę przez Komisję Konkursową.
4. Zwycięska Praca Konkursowa zostanie wybrana przez Jury powołane przez Organizatora spośród wszystkich Prac Konkursowych zgłoszonych do Konkursu.
5. Zgłaszając Pracę Konkursową Uczestnik potwierdza, że spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
6. Zgłoszenie Pracy Konkursowej jest równoznaczne z oświadczeniem Uczestnika Konkursu, że przysługują mu wszelkie prawa własności intelektualnej do Pracy Konkursowej, w tym wyłączne prawa autorskie osobiste i majątkowe, jak również, że Praca Konkursowa jest przejawem oryginalnej, własnej twórczości Uczestnika, nie była dotychczas nigdzie publikowana, jak również nie jest obciążona prawami osób trzecich i nie narusza praw osób trzecich.Wszelkie roszczenia osób trzecich w związku z naruszeniem przez Pracę Konkursową jakichkolwiek praw będą kierowane przez Organizatora bezpośrednio do Uczestnika Konkursu, który wraz ze zgłoszeniem Pracy Konkursowej zwalnia Organizatora i Fundatora z jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym zakresie oraz pokryje wszelkie koszty załatwienia ewentualnych sporów. Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia Pracy Konkursowej w przypadku wątpliwości dotyczących zgodności Pracy Konkursowej z Regulaminem, w tym w wypadku podejrzenia naruszenia praw osób trzecich bez podawania przyczyn.
7. Organizator i Fundator nie przyjmuje na siebie i nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za wszelkie materiały dostarczone przez Uczestników do Konkursu. W szczególności Organizator i Fundator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenie do Konkursu Prac Konkursowych, do których Uczestnicy nie posiadają stosownych praw ani za treść publikowanych przez Uczestników materiałów, czy też niezgodnych z niniejszym Regulaminem. Organizator dołoży wszelkich starań, aby Prace Konkursowe naruszające w/w postanowienia były usuwane z Konkursu.
8. Prace Konkursowe oceniane będą przez Jury powołane przez Organizatora Konkursu. Ocenie podlegać będzie poziom kreatywny zgłaszanych Prac Konkursowych i dopasowanie do tematu Konkursu.
9. Spośród Prac Konkursowych przesłanych podczas trwania Konkursu Jury wybierze 3 (słownie: trzy) Prace Konkursowe, których autorzy otrzymają Nagrody.
11. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie konkursu w dolnej części artykułu.

NAGRODY W KONKURSIE

1.W Konkursie przewidziano w ramach nagród 3 zestawy kosmetyków marki Farmskin, w których skład wchodzi 7 maseczek zapakowanych w estetyczne pudełeczka. Wygrywają 3 osoby, każda po jednym takim zestawie.
2. W ciągu maksymalnie 7 (słownie: siedmiu) dni roboczych po zakończeniu Konkursu, Zwycięzca skontaktuje się z Organizatorem Konkursu w celu dostarczenia niezbędnych danych osobowych Zwycięzcy do wysłania nagrody. Kontakt nastąpi pod adresem mailowym: sklep@key-c.eu .
4. W przypadku niezgłoszenia się Zwycięzcy lub niedostarczenia wszystkich w/w informacji w terminie 7 dni (słownie: siedmiu) Nagroda przepada na rzecz Organizatora.
5. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę lub jakikolwiek ekwiwalent. Organizator i Fundator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie Zwycięzcy Konkursu.
6. Zwycięzcy Konkursu nie mogą przenieść prawa do Nagrody na osoby trzecie.

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (28)

17 sierpnia 2020

Mój sposób na zadbanie skóry po lecie to pewnie nic wyszukanego, ale podstawa to peeling i nawilżające kremy i maseczki. Z natury mam dość suchą skórę zwłaszcza na twarzy, więc mocne nawilżanie jest wskazane, a po lecie to już podwójna dawka. Słońce to niestety mocny wysuszacz skórny. Mój mail: natalia.siwka2014@gmail.com

17 sierpnia 2020

Właśnie mam zawsze z tym problem. Nie umiem dobrać do siebie odpowiednich kosmetyków

17 sierpnia 2020

Czasami najprostsze rozwiązania bywają najlepszymi. Tak jest w moim przypadku, szczególnie latem ☀. Z rana pobudzam swoją skórę chłodną wodą. Dopiero po treningu oczyszczam ją pierw delikatną pianką. Jest to bardzo przyjemny zabieg. Jako drugi produkt używam żelu z peelingiem aby pozbyć się nadmiaru sebum. Tonizuję twarz, aby przywrócić odpowiednie pH skóry, nakładam swoje ulubione serum żelowe, które bardzo szybko się wchłania, co jest dla mnie ważne szczególnie letnią porą, a na koniec nakładam na twarz maseczkę i pozwalam skórze odpocząć

18 sierpnia 2020

Po lecie moja skóra jest wysuszona. Myje ją delikatnym żelem oczyszczającym. Później nawilżam kremem. Staram się nie malować ew. Delikatny makijaż. Tak żeby skóra mogła oddychać. Wieczorem ponowną toaleta plus nawilżenie. Do maseczek nie mogę się przekonać. Denerwuje mnie to że skóra się klei po nich. Może źle dobierałam. patrycja.plm@o2.pl

18 sierpnia 2020

Mając suchą,atopową skórę, nawilżenie jest podstawą.A po lecie w szczególności.Pięlęgnuję ją nie tylko zewnątrz, ale i od środka, czyli woda i suplementacja. Natomiast jeśli chodzi o kosmetyki i codzienną pielęgnację, wprowadziłam codzienną rutynę i tego się trzymam.Obowiązkowo zmywam makijaż delikatnymi produktami by jeszcze bardziej jej nie podrażnić.Serum, Krem nawilżający,krem pod oczy, Hydrolat to kosmetyki obowiązkowe.Do tego piling 2razy w tygodniu i maseczki które uwielbiam. Dodadam że do codziennej pielęgnacji używam również, żelu aloesowe go, oraz kosmetyków do skóry atopowej które ją mocno nawilżają. Cyzaiwona@gmail.com

18 sierpnia 2020

Czasami najprostsze rozwiązania bywają najlepszymi. Tak jest w moim przypadku, szczególnie latem ☀. Z rana pobudzam swoją skórę chłodną wodą. Dopiero po treningu oczyszczam ją pierw delikatną pianką. Jest to bardzo przyjemny zabieg. Jako drugi produkt używam żelu z peelingiem aby pozbyć się nadmiaru sebum. Tonizuję twarz, aby przywrócić odpowiednie pH skóry, nakładam swoje ulubione serum żelowe, które bardzo szybko się wchłania, co jest dla mnie ważne szczególnie letnią porą, a na koniec nakładam na twarz maseczkę i pozwalam skórze odpocząć. Jeżeli mam zaplanowane jakieś wyjście nakładam jeszcze krem z filtrem, który jest nietłusty i ma lekką konsystencję. Staram się unikać makijażu letnią porą, nawet do pracy (chyba, że sytuacja tego wymaga), aby mogła nacieszyć się tą piękną pogodą i przyjemnym słońcem ☀ dominika.m99@interia.pl

18 sierpnia 2020

Moja skóra po lecie zdecydowanie potrzebuje bardziej wymagającej „opieki” i dużo nawilżenia. Na wakacyjnych wyjazdach często zapominam o złożonej pielęgnacji, więc muszę zadbać o nią po lecie. Na samym początku mojej pielęgnacji stosuję dwuetapowe oczyszczanie za pomocą olejku i żelu, tak aby przygotować skórę na wchłanianie kolejnych dobrodziejstw:) Po oczyszczeniu, kolejnym, koniecznym krokiem jest u mnie tonizacja skóry, aby przywrócić jej odpowiednie pH. Do odżywienia po lecie stosuję żel aloesowy, olej z pestek moreli bądź serum nawilżające. Na koniec nawilżenie „domykam” kremem. Jeśli mam więcej czasu, świetnie sprawdza się także u mnie maseczka w płachcie, która doskonale nawilża i koi skórę w gorące dni. ❤️ Mail: beatapoltorak@o2.pl

18 sierpnia 2020

W sezonie letnim nie umiem obyć się bez otoczenia wody i świeżego, morskiego powietrza. Powszechnie wiadomo, że skóra muśnięta słońcem, potrafi zastąpić każdy makijaż. Schody zaczynają się dopiero później, gdy przemija lato, a wraz z nim zdrowa opalenizna. W zamian pozostaje tylko wysuszona skóra na całym ciele oraz piękne wspomnienia. Wtedy można zacząć załamywać ręce lub ratować sytuację. Ja zdecydowanie wybieram to drugie rozwiązanie i przystępuję do pracy. Zaczynam od pozbycia się martwego naskórka peelingiem wygładzająco-złuszczającym. Przywracam w ten sposób skórze zdrowszy koloryt, gładkość oraz przygotuję ją do kolejnego etapu, czyli kąpieli relaksacyjnej. Do jej przygotowania niezbędne jest podgrzane mleko z miodem. Taki zabieg niesamowicie koi i nawilża moje ciało. Podczas relaksu w wannie, na twarz nakładam maseczkę nawilżającą na bazie ekstraktu z kanadyjskiego klonu, zatrzymującą wodę w skórze. Po jej użyciu, moja twarz wydaje się długotrwale nawodniona. Na koniec na całe ciało nakładam balsam ujędrniający, pamiętając aby go odpowiednio wmasować w skórę. Kuliste ruchy skierowane w stronę serca, poprawiają krążenie krwi, a także przyczyniają się do usuwania toksyn. Jednak nawet najlepsze kosmetyki nie zastąpią nawilżania skóry od wewnątrz, dlatego pamiętam, aby wypijać co najmniej 1,5 litra wody dziennie. Wiadomo, że w zdrowym ciele- zdrowy duch i tego się trzymam! e-mail: edmar88@o2.pl

18 sierpnia 2020

Witam wszystkich bardzo serdecznie! :) Moją pielęgnację skóry latem rozpoczynam przede wszystkim od kremu z wysokim filtrem. Uwielbiam słoneczko ale twarzy nie opalam ( przynajmniej robię wszystko, żeby uchronić ją przed spaleniem ;)). Po drugie: systematyczne oczyszczanie. Po trzecie: nawilżanie, nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie! Nawilżam buzię zarówno kremami, jak i maseczkami oraz olejkami. :) Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia! :) Mój @:malgorzatabruzik@interia.pl

18 sierpnia 2020

By pomóc swojej skórze - urodzie, A przy tym być aktualnie w modzie, Kosmetyki naturalne stosuję, Bezpieczeństwo swojej skórze gwarantuję. Zdrowa jest pielęgnacja, A co najważniejsze jest olbrzymia tego satysfakcja. Matka natura w nich działa, Odżywia i regeneruje nasze ciała. Basta sztucznym składnikom, Pożyteczne są zwłaszcza alergikom. Wcześniej to często na skórę narzekałam, Ale gdy tylko naturalnym kosmetykom się poddałam, Moja skóra jest wzmocniona, A ja jestem zaspokojona. I choć wiadomo, iż te kosmetyki wolniej działają, Ale wyłącznie czyste witaminy i ekstrakty ziołowe w moje ciało się wpijają. Moja skóra jest ujędrniona, elastyczna, opóźnia się proces starzenia, A to dla nas kobiet jest ważne bez wątpienia. e-mail: rychlikdorota@wp.pl

19 sierpnia 2020

Wsiadam na motocykl i wyruszam w podróż po przepięknych jesiennych terenach. Nic nie wpływa lepiej na urodę niż endorfiny i dobry humor. A przy okazji można natrafić na urokliwe miejsca z jacuzzi na dworze, które o zachodzie słońca tylko pomoże zadbać o skórę. I oczywiście w podróży nie zapominam o mojej mini wersji szczoteczki do twarzy :) e-mail: dziega.daria@wp.pl

19 sierpnia 2020

Masło, mgiełka czy też tonik - Kosmetyki z aloesem to mój konik! ;) Bo... Aloes jest dobry na wszystko, Aloes gdy suchość jest blisko, Aloes gdzie pieczenia ognisko. Aloes ukoi Twój ból. Aloes to sposób sprawdzony Na łuszczenie z każdej strony, Trochę żelu nałożone na ciało Na moje rozterki wystarczało. ;) Aloes to kompan jest wierny, Ma działań arsenał obszerny I choć czasem mam pod górkę, On ratuje moją skórkę. Łagodzi mi wszelkie rumieńce, Zmiękcza i stopy, i ręce, Pachnie, aż chciało się więcej, Aloes jest bossem i już! ;)

19 sierpnia 2020

W lato dbam aby moja skóra była dobrze nawilżona i nawodniona. Używam mgiełki antybakteryjnej, aby odświeżyć i oczyscic skórę w ciagu dnia. Nie zapominam równiez o kremie przeciwsłonecznym. Wieczorem dokładnie oczyszczam twarz i stosuje peeling aby moja twarz była wygładzona i oczyszczona. Stosuje również peelingi i balsamy na cialo.( ˘ ³˘)♥

19 sierpnia 2020

Jak dbam o skórę po lecie? Przede wszystkim skupiam się na dokładnym oczyszczaniu i złuszczaniu, a następnie na odpowiednim nawilżeniu i odżywieniu skóry. Dzięki tym zabiegom pozbywam się martwego naskórka, odświeżam cerę i niweluję drobne przebarwienia posłoneczne a także odżywiam i nawilżam swoją skórę. Zaczynam od peelingu enzymatycznego lub drobnoziarnistego, następnie obowiązkowo myję twarz odpowiednim żelem do twarzy bądź pianką a następnie tonizuję cerę. Kolejnym krokiem po oczyszczeniu i złuszczeniu to odpowiednie nawilżanie ( zazwyczaj po lecie stawiam na preparaty silnie nawilżające bo jak wiadomo skóra po lecie będzie chciała pić i stawiam wtedy na preparaty, które w swoim składzie posiadają kwas hialuronowy, masło Shea, witaminy czy D-panthenol oraz alantoinę) i tutaj zazwyczaj używam esencji i serum a na koniec stosuję odpowiednio dobrany krem do mojej cery ( wybieram takie, które w swoim składzie posiadają witaminy A, E, C bądź w składzie są wyciągi roślinne, trehaloza lub probiotyki.

19 sierpnia 2020

Wakacyjne słońce, nadmorski wiatr, szaleństwa w słonej, morskiej wodzie - to letnie przyjemności, które powodują wyrzut dopaminy w organizmie,, cudowny humor, radość i uśmiech. A nasza skóra? Choć na pierwszy rzut oka wydaje się zadowolona- muśnięta słońcem nabrała apetycznego koloru- to gdy przyjrzymy się jej bliżej zauważymy, że powoli ustępująca opalenizna odsłania niechciane wakacyjne pamiątki- melanocyty zaszalały i usiały skórę przebarwieniami, zgrubiała warstwa rogowa naskórka schodzi łuszcząc się i pękając, nadmierna ekspozycja słoneczna sprzyja rozwojowi wolnych rodników i przyspiesza procesy starzenia, przesuszona i odwodniona niemo wola  o wodę...Moim sposobem na pozbycie się skutków ubocznych letniego wypoczynku jest prosty i szybki schemat działania, który świetnie się sprawdza, gdy nie mam czasu na luksus w postaci długich godzin domowego SPA : szczotkowanie, chłodny prysznic i głębokie nawilżanie. Szczotkuję ciało na sucho zawsze w kierunku serca- martwy naskórek zostaje złuszczony, krążenie pobudzone,kolor wyrównany, a skóra wyraźnie gładsza  natychmiast po zabiegu, a przy regularnym stosowaniu efekty są naprawdę zaskakujące!  Chłodny prysznic potęguje działanie pobudzające na układ limfatyczny i krwionośny a jak wiadomo lepsze ukrwienie= lepsze odżywienie. Do mycia używam delikatnych preparatów myjących wzbogaconych o składniki nawilżające. Domknięciem mojej pielęgnacji jest głęboko nawilżający balsam- spragniona skóra łapczywie wchłania takie składniki jak : kwas hialuronowy, algi morskie, alantoinę, pantenol, witaminy A i E. Wśród codziennego zabiegania często brakuje czasu, by pochylić się nad swoją skórą, okazać jej miłość i troskę ale kilka prostych kroków , krótkich trików, na które potrzebujemy wyrwać ledwie 10-15 minut z naszego planu dnia zapewnią nie tylko piękną i zdrową skórę po lecie, ale także na lata! Mail : dorotakalinowska1990@gmail.com

20 sierpnia 2020

Nie wyobrażam sobie pielęgnacji po powrocie z wakacji bez żelu aloesowego! Uwielbiam aloes za wiele różnych właściwości! Od dawna wiadomo, że soczyste liście aloesu mają w sobie wiele cennych dla zdrowia substancji i mają ogromne spektrum dzialania

20 sierpnia 2020

Nie wyobrażam sobie wakacji bez żelu aloesowego! Uwielbiam aloes za wiele różnych właściwości! Od dawna wiadomo, że soczyste liście aloesu mają w sobie wiele cennych dla zdrowia substancji i mają ogromne spektrum dzialania

20 sierpnia 2020

Nie Nie wyobrażam sobie wakacji bez żelu aloesowego! Uwielbiam aloes za wiele różnych właściwości! Od dawna wiadomo, że soczyste liście aloesu mają w sobie wiele cennych dla zdrowia substancji i mają ogromne spektrum dzialania. Sok z aloesu ma naprawdę wiele zastosowań. Leczy on uporczywe alergię, z którymi borykam się na codzień, trudno gojące się rany, oparzenia słoneczne, ale też poprawia odporność. W dzisiejszych czasach aloes znajduje zastosowanie głównie w medycynie i kosmetyce. Aloes potrafi także wnikać w głąb skóry, dlatego jest składnikiem wielu kosmetyków z różnych dziedzin. Aloes jest polecany do codziennej pielęgnacji twarzy. Ma działanie nawilżające oraz odmładzające. Roślina ta wykorzystywana jest równie chętnie przy codziennej pielęgnacji włosów. Roślina wpływa na to, że są one mocniejsze i bardziej lśniące. Dodatkowo tak się nie plączą i nie wypadają. Szampony z aloesem zapobiegają również rozdwajaniu się końcówek i puszeniu się włosów, szczególnie w ekstremalnych warunkach jakim jest gorące lato. Kolejną właściwością aloesu jest jego zdolność do syntezy elastyny i kolagenu. A więc naskórek i głębsze warstwy skóry są dzięki temu bardziej odżywione i elastyczne, co można poczuć na własnej skórze nawet po stosunkowo krótkim czasie stosowania! Jest to roślina idealna do stosowania nie tylko w okresie letnim! Adres e-mail ; alakurek12@wp.pl

20 sierpnia 2020

Gorące promienie słońca, podmuchy chłodnego wiatru, słona woda z bezkresnego oceanu to nie tylko symbole cudownych wakacji, ale również czynniki atmosferyczne, które zostawiają swoje skutki na Twojej skórze. Dlatego szczególne odżywienie i bogata pielęgnacja powinna jak magnez przyciągać naszą skórę po letnim wypoczynku. Obowiązkowo intensywne oczyszczanie, mocne nawilżenie,w którym pomogą żel i balsam do ciała. Kiedy czysta jak łza nasza skóra zatonie w przyjemnym balsamie do ciała poczuje niesamowitą ulgę. Bardzo ważna jest nasza cera, gdyż skóra twarzy to delikatna i wrażliwa sfera, która pragnie zanurzyć się w głębi żelu do mycia twarzy, niczym dać nura do błękitnej tafli wody, a na końcu zaznać spokoju w płaszczu ukojenia nawilżającego kremu. Kolejnym krokiem do przodu jest luksusowa pielęgnacja masażerem mojej buzi, która nabiera nie tylko blasku, świeżości oraz elastyczności, ale także szczypty relaksu i wypoczynku! Następny w kolejce, który nie może się już doczekać jest olejek zapewniający piękny wygląd, ale również - ochronę przed wszelkimi podrażnieniami, a co najważniejsze niesamowite uczucie komfortu. Nutka wzmocnienia dodaje mojej skórze blasku, odżywienia, sprawia uczucie łagodności i zapewnia idealne warunki zdrowotne. Ogromna ilość płynów to niezbędny element do kuracji skóry po lecie. Pamiętaj - skóra w okolicach oczu jest bardzo wrażliwa i potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia. Pozwól, aby ten stylowy dodatek jakim są okulary przeciwsłoneczne stał się Twoją zasłoną przed nadmiernym słońcem i jego złotymi promieniami. PS. Odpowiednia dieta zregeneruje naszą skórę poprzez dostarczanie naszemu organizmowi odpowiednio - zdrowych produktów - bijących ostrym światłem witamin!!! Mój email: agpona@gmail.com

20 sierpnia 2020

Czasem zazdroszczę wężom, że zrzucają skórę... To tak jakby odradzały się na nowo. Oczywiście my nie możemy tego zrobić, a zastanawianie się nad tym dlaczego, jest bezcelowe. Pozostaje więc pielęgnacja - jednak dla mnie nie jest to przymus, jedynie przyjemność, zwłaszcza, kiedy w gre wchodzą obłędne zapachy... :) Nie odpuszczam balsamowania, peelingów i maseczek, bo jesień ani zima tak samo nie odpuszcza i niejednokrotnie bezlitośnie wystawia naszą skórę na próbę - nie zamierzam pozwolić jej wygrać. Dbam więc o skórę po lecie tak, jakby nigdy się nie kończyło. Regularnie, dogłębnie i z sercem. nikolacwiek5@o2.pl

22 sierpnia 2020

Do dbania o skórę podchodzę w sposób holistyczny. Uważam, że to co jemy, jak żyjemy i jakich kosmetyków używamy ma wpływ nie tylko na nasz wygląd, ale i zdrowie. -Latem szczególnie pilnuję tego, żeby pić odpowiednią ilość wody. Nie wychodzę z domu bez bidonu, nawet jeśli idę tylko obok do sklepu. Nie dopuszczam do sytuacji, że czuję pragnienie. Pozwala mi to nawilżyć skórę od środka i zadbać o to żeby była sprężysta. -Poza tym zwracam uwagę na to co jem. Lato to bogactwo owoców i warzyw, więc sprawa jest prosta. Witaminy, minerały i przeciwutleniacze w nich zawarte to najlepszy kosmetyk. Unikam słonych, mocno przetworzonych produktów i słodyczy. Latem szkoda mi na nie i pieniędzy i miejsca w brzuchu. Zdecydowanie wolę postawić na przekąskę w postaci sezonowego owoca, która nie tylko lepiej smakuje, ale przede wszystkim działa zbawiennie na naszą skórę. - Unikam przebywania na zbyt ostrym słońcu. Jak widzę kiedy ludzie leżą plackiem i się smażą przez pół dnia, a później chodzą poparzeni to aż dostaję gęsiej skórki. Purpurowe od słońca ramiona i nogi nie dość, że nie wyglądają efektownie, to dodatkowo jest to szalenie niezdrowe! Unikam przebywania bezpośrednio na słońcu w godzinach 12-16. Ekspozycja ciała na słońce poza tymi godzinami wystarcza żeby cieszyć się delikatną, subtelną opalenizną i jest to o wiele zdrowsze dla naszej skóry niż poparzenia słoneczne. - Codziennie rano spryskuję twarz zimnych hydrolatem z lodówki. To w zasadzie pierwsza rzecz jaką robię od razu po przebudzeniu i bardzo polecam! Odświeża, chłodzi, łagodzi poranną opuchliznę i tonizuje naszą skórę. I w zależności od tego jaki hydrolat wybierzemy będzie działał zbawiennie na skórę . (Moim ulubionym jest hydrolat różany, który dodatkowo pięknie pachnie i świetnie działa na naczynka krwionośne) - Nawilżenie! To słowo klucz w mojej letniej pielęgnacji. Zdecydowanie wybieram kosmetyki o lekkiej, delikatnej, często żelowej formule, które nie tylko przyjemnie chłodzą, ale też nawilżają twarz i ciało, bez tłustego filmu na skórze. Latem także najbardziej lubię wszelkiego rodzaju maski w płachcie, które działają niczym kompres na naszą twarz. -Unikam makijażu. Jeszcze kilka lat temu nie wyobrażałam sobie wyjścia z domu bez pełnego make-upu. Moja skóra była mocno zaczerwieniona z widocznie popękanymi naczynkami i zapchanymi porami co było moim ogromnym kompleksem. Oczywiście używanie makijażu latem tylko ten stan pogarszał, więc było to błędne koło. Skóra nie mogła oddychać, makijaż wiecznie spływał i nie wyglądało to dobrze. Dopiero kiedy zmieniłam dietę, zaczęłam pić więcej wody, zwracałam uwagę na to jakich kosmetyków używam, czy są one przeznaczone dla mnie i zaakceptowałam w pełni to jak wyglądam pozwoliło mi na pokonanie tych kompleksów. Teraz nie wyobrażam sobie nakładać grubej warstwy mocno kryjącego podkładu na co dzień i to jest zdecydowanie zmiana na plus. I ja się lepiej czuję w swojej skórze i moja skóra się czuje lepiej ze mną. Może swobodnie oddychać i czerpać z lata to co najlepsze. W moim przypadku jedna wymieniona rzecz nie istnieje bez drugiej. Najlepsze efekty widzę, kiedy stosuję wszystkie te zasady jednocześnie i tylko wtedy mogę cieszyć się zdrową, świetlistą i piękną skórą! :) glowahanna@gmail.com

23 sierpnia 2020

Jak dbam o skórę po lecie? Zachowując miłe, ciekawe wspomnienia z lata i z optymizmem czekając na kolejne wakacje!Pozytywne nastawienie i myślenie to 70 % sukcesu, a te 30 % to kosmetyki z Key Cosmetics!

23 sierpnia 2020

O skórę swoją codziennie dbam bo jedną ją tylko mam! Chodzę więc do kosmetyczki, zawsze tam otwarte drzwiczki. Kosmetyków odpowiednich też używam bo chcę żeby w noc i dzień skóra zdrówkiem cieszyła się.

23 sierpnia 2020

Gdy skóra cieszy się słońcem, Gdy lato parne, gorące, Jak myślę o niej stale Jak zadbać o nią po upale? Więc najpierw kąpiel w wannie, By wymyć ją bardzo starannie, I by pławiła się w ziołach Co pachną tak dookoła. A potem ręcznik m mięciutki Zbyt ostry- złe daje skutki. I balsam wcieram w me ciało By witalności nabrało. Na koniec na stopy krem Co dobrze im zrobi –to wiem. I jeszcze maseczka na twarzy Bo uśmiech mi piękny się marzy. Na koniec… no cóż idę spać Tak też można o skórę dbać! beatka_michalik@wp.pl

24 sierpnia 2020

Mój sposób na dbanie skóry po lecie to przede wszystkim odpowiednia dawka snu i zdrowa dieta - unikanie kawy oraz słodyczy. Poza tym stosowanie kremu do twarzy, płynu miceralnego oraz peelingów i maseczek. magda-17_17@o2.pl

24 sierpnia 2020

Skóra po lecie wymaga odpowiedniej pielęgnacji, dlatego aby dać jej to co najlepsze staram się przede wszystkim stosować peelingi. Regularne złuszczanie usuwa martwe komórki, ujednolicając koloryt skóry, poprawiając jej gładkość a także sprawić, że aplikowane kosmetyki będą miały lepszą wchłanialność. W tym celu wybieram peeling enzymatyczny, który delikatnie usuwa zrogowaciały naskórek. Oczywiście nie mogę zapomnieć o odpowiednim nawilżeniu skóry, nie zapominam o piciu wody, ale także o stosowaniu odpowiedniego naturalnego kremu, który ma zbawienny wpływ na moją suchą skórę. Aby zachować odpowiednie nawilżenie a także odżywienie z pewnością dobrym kosmetykiem jest bogaty odżywczy krem, aby moja cera była odpowiednio odżywiona i ukojona. Skoro nawilżenie to i potrzebna jest mojej skórze regeneracja . W tym celu stosuję kosmetyki zawierające substancje aktywne, wzbogacone o witaminy A, C i E, biolipidy, aminokwasy czy koenzym Q10, ale także dobrym rozwiązaniem jest stosowanie maseczek do twarzy, które naprawdę działają cuda. olaaniolek@onet.eu

24 sierpnia 2020

Jest takie bardzo mądre powiedzenie- lepiej zapobiegać niż leczyć. Mam je ciągle w głowie dlatego staram się tak traktować moją skórę latem, by nie trzeba było jej potem ratować. Podstawą pielęgnacji jest tu dla mnie metoda 3 kroków - PEELING , FILTRY , NAWILŻANIE. Peeling stosowany regularnie pozwala pozbywać się naskórka, sprawia, że opalenizna dłużej się trzyma i wygląda zdrowo, a do tego wszelkie składniki odżywcze wnikają głęboko w skórę, a nie zatrzymują się w łuszczącym się naskórku. Filtry - zapewniają ochronę skóry, opóźniają procesy starzenia, chronią ją. Nawilżanie - kremy codziennie rano i wieczorem, a właściwie głównie wieczorem po całym dniu słońca mają skórę nawodnić. Teraz przechodzimy do jesieni. Wiadomo, że nawet troszcząc się o skórę latem, jakiegoś uszczerbku ona doznaje. Dlatego ja w tym czasie stawiam na odżywcze maseczki i sera, to takie odżywcze boom dla skóry. Przyznam, że od roku jestem też fanką medycyny estetycznej, choć jeszcze nie na etapie botoksu i sztucznych wypełniaczy. Uważam jednak, że po lecie odżywienie skóry kompleksem witamin i kwasu hialuronowego, czyli odżywczej bomby stosowanej do mezoterapii, działa cuda! Skóra delikatnie się ujędrnia, wygładza, efekt jest zauważalny w postaci lepszej kondycji skóry, a do tego działamy na naszą korzyść jeszcze na długo w przód. a.filipowska@poczta.onet.pl

24 sierpnia 2020

Po gorącym lecie moja cera potrzebuje czułości i troski. Trzeba jej dostarczyć sporą dawkę nawilżenia, by była gotowa na atak trudnych warunków. Krem nawilżający to must have! Pamiętam o delikatnym demakijażu wykonanym olejkiem lub płynem micelarnym. Zamiast gruboziarnistych peelingów stosuję raz w tygodniu odżywczy peeling enzymatyczny, który nie tylko delikatnie zedrze obumarły naskórek, ale i świetnie zadba o nawilżenie skóry twarzy. Kilka razy w tygodniu nakładam silnie regenerującą maseczkę. W walce z przesuszeniem pomoże również serum. Aplikuję je pod krem, dzięki czemu wzmacniam jego działanie. Używam kosmetyków na bazie naturalnych składników, bo wtedy mam gwarancję, że naturalne substancje aktywne z roślin będą w stanie wniknąć w głąb skóry i przynieść oczekiwane rezultaty. Do ciała również używam peelingu. Nie należy się go bać, bo wbrew powszechnej opinii nie ściera opalenizny, ale przyspiesza proces złuszczania i pozwala zachować opaleniznę na dłużej wcale jej nie niszcząc. Potem wcieram w skórę nawilżające balsamy lub masła do ciała, które mają bogatszą konsystencję, idealną na jesień i zimę. Jem dużo zdrowych tłuszczów, by nawilżyć skórę od wewnątrz- np. olej kokosowy i pokarmy bogate w kwasy omega-3, czyli ryby, sezam i tofu. Żywność zawierające selen, a także witaminy A, C i E pomogą naprawić uszkodzenia skóry spowodowane nadmiarem letniego słońca. Piję też dużo wody. Nie mogłabym żyć bez cytryn. Są mi niezbędne do życia. Często zaczynam dzień od szklanki gorącej wody z imbirem i cytryną, by pobudzić metabolizm i wspomóc wątrobę w usuwaniu toksyn z organizmu. Teraz, gdy robi się chłodniej, nie zapominam o ruchu, by odetchnąć świeżym powietrzem i dostarczyć organizmowi dawkę wit. D. 20 min. spaceru dziennie zapewni dobry sen, który jest najprostszym, najskuteczniejszym i najtańszym kosmetykiem. e-mail: karlen@op.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl