Wersje językowe
Producenci
Zrób zakupy w naszym sklepie i wygraj WEEKEND w górach – KONKURS 0
Zrób zakupy w naszym sklepie i wygraj WEEKEND w górach – KONKURS

Obiecaliśmy Wam niedawno, że przygotujemy dla Was wyjątkowy konkurs. Chcemy podziękować Wam za Waszą obecność i nagrodzić osoby, które najbardziej wspierają nasze działania. Zasady konkursu są bardzo proste. Co należy zrobić, aby móc wziąć udział w zabawie?

Zachęć minimum 5 osób do zrobienia zakupów w naszym sklepie: www.k-outlet.eu i wybierz się wraz z osobą towarzyszącą na wymarzony weekend w górach. UWAGA! Wszystkie te osoby  muszą dokonać zakupu jako ZAREJESTROWANY użytkownik.

Wyślij swoje zgłoszenie na adres: sklep@key-c.eu w temacie wpisując „Wygraj WEEKEND w górach” , a w treści zgłoszenia zawrzyj nie tylko swoje dane osobowe, ale również listę osób, które zrobiły u nas zakupy z Twojego polecenia.

zasady

Nagrody główne wygrają najaktywniejsi uczestnicy, którzy nakłonili do zakupów największą liczbę unikalnych, zarejestrowanych w sklepie użytkowników.

Nie wyznaczamy minimalnej wartości jednorazowego zakupu. Oznacza to, że każda opłacona transakcja, która zostanie zrealizowana, będzie wliczona do statystyk konkursowych.

Nagrody główne (sztuk 3) obejmują dwa noclegi w dwuosobowym pokoju, pełne wyżywienie, a także dodatkowe atrakcje (między innymi przejazd wozem drabiniastym, ciekawe warsztaty i prelekcje). Nikt też nie wyjedzie od nas z pustymi rękami, gdyż dla każdego przygotowaliśmy pakiet ciekawych upominków. Wartość każdej głównej nagrody to blisko 2000 zł.  

nagroda główna

Przewidzieliśmy też nagrody dodatkowe: 4 bony po 200 zł, 4 bony po 100 zł i 4 bony po 50 zł do wykorzystania w naszym sklepie: www.k-outlet.eu.

nagrody dodatkowe

 Wygrywa aż 15 osób!

UWAGA: Do każdego zamówienia dokonanego z polecenia uczestnika konkursu dorzucamy GRATIS losowo wybraną maseczkę do twarzy. W celu otrzymania takiego gratisu należy po opłaceniu zamówienia wysłać do nas maila z nazwiskiem osoby, która zachęciła klienta do zakupu.

KONKURS TRWA od 9 do 27 września WŁĄCZNIE. Wyniki zostaną ogłoszone 28 września, około południa. Nagrody główne (pakiety pobytowe)  można zrealizować wyłącznie w weekend od 2 do 4 października i to jedyny możliwy termin.

 

POWODZENIA!

 

REGULAMIN

1.Organizatorem konkursu: „WEEKEND w górach” (zwanego w dalszej części niniejszego Regulaminu „Konkursem”) i jednocześnie podmiotem odpowiedzialnym za jego zrealizowanie jest KEY COSMETIC CO LIMITED z siedzibą w Irlandii (adres siedziby: Unit H3, Block H, Centre Point Business Park, Dublin 12 i adres do korespondencji: ul. Graniczna 8C, 54-610 Wrocław), wpisaną do irlandzkiego rejestru działalności gospodarczej pod numerem 621664, posiadającą numer VAT: PL8943141267 oraz adres poczty elektronicznej: sklep@key-c.eu. (dalej: Organizator).
2. Fundatorem Nagród jest Organizator.
3. Informacje przekazane przez Uczestnika Konkursu będą wykorzystane w celu przeprowadzenia Konkursu przez Organizatora, na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r poz. 922 z późn. zm.). Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne. Uczestnik przed przystąpieniem do Konkursu powinien zapoznać się z Regulaminem.
4. Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnicy).

UCZESTNICTWO W KONKURSIE

1.Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu.
2. Uczestnikami Konkursu mogą być tylko osoby fizyczne, mające miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polski, które:
a. wykonają zadanie konkursowe zgodnie z opisem jego zasad
b. akceptują niniejszy Regulamin poprzez wysłanie maila zgłoszeniowego
3. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, Fundatora oraz agencji reklamowych, public relations, domów mediowych i innych firm współpracujących z Organizatorem oraz Fundatorem w ramach niniejszego Konkursu. W Konkursie nie mogą również brać udziału członkowie najbliższych rodzin osób, o których mowa powyżej (tj. ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo).
4. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nim związanych, w tym także prawa do żądania wydania Nagrody, nie można przenosić na inne osoby i podmioty.

ZASADY KONKURSU

1.Konkurs rozpoczyna się 9 września 2020 roku i trwa do 27 września do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi do 28 września.
2. Przedmiotem Konkursu jest wysłanie przez uczestnika maila zgłoszeniowego wraz z listą osób, które zrobiły dzięki uczestnikowi zakupy w sklepie www.k-outlet.com na dowolną kwotę.
3. Każdy z Uczestników może zachęcić do zakupu dowolną liczbę osób, które mają obowiązek dokonać rejestracji w sklepie www.k-outlet.eu.  Uczestnik może zdobyć tylko jedną Nagrodę podczas trwania Konkursu. Zgłoszenia Konkursowe wysłane po zakończeniu Konkursu nie będą brane pod uwagę przez Komisję Konkursową.
4. Zwycięscy zostaną wybrani przez organizatora konkursu spośród uczestników, którzy zachęcili do zakupów w sklepie największą ilość osób – MINIMUM 5.
5. Wysyłając maila zgłoszeniowego Uczestnik potwierdza, że spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
6. Prawidłowość zgłoszeń konkursowych będzie oceniana przez Jury powołane przez Organizatora Konkursu.
7. Spośród zgłoszeń konkursowych przesłanych podczas trwania Konkursu Jury wybierze 3 (słownie: trzy) zgłoszenia, których autorzy otrzymają główne nagrody, oraz 12 (słownie: dwanaście) zgłoszeń, których autorzy otrzymają nagrody dodatkowe.
11. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie konkursu w dolnej części artykułu.

NAGRODY W KONKURSIE

1.W Konkursie przewidziano w ramach nagród 3 nagrody główne: Weekend w czterogwiazdkowym Hotelu Paryski Zakopane w terminie 2-4 październik (nie ma możliwości zmiany terminu wyjazdu).  Nagroda obejmuje dwa noclegi dla dwóch osób w dwuosobowym pokoju, pełne wyżywienie, a także dodatkowe atrakcje (między innymi przejazd wozem drabiniastym, ciekawe warsztaty i prelekcje, zestaw upominków).Wartość każdej nagrody głównej  to blisko 2000 zł.  

Nagrody dodatkowe: 4 bony po 200 zł, 4 bony po 100 zł, 4 bony po 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym: www.k-outlet.eu.

2.W ciągu maksymalnie 2 (słownie: dwóch) dni roboczych po zakończeniu Konkursu, Zwycięzca skontaktuje się z Organizatorem Konkursu w celu dostarczenia niezbędnych danych osobowych Zwycięzcy niezbędnych do odbioru nagrody. Kontakt nastąpi pod adresem mailowym: sklep@key-c.eu .
3. W przypadku niezgłoszenia się Zwycięzcy lub niedostarczenia wszystkich w/w informacji w terminie 2 dni (słownie: dwóch) Nagroda przepada na rzecz Organizatora.
4. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę lub jakikolwiek ekwiwalent. Organizator i Fundator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie Zwycięzcy Konkursu.
5. Zwycięzcy Konkursu nie mogą przenieść prawa do Nagrody na osoby trzecie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl